Hakkımızda Vizyon & Misyon

  • Blog Header Image

Firmamız Halk sağlığı ve Haşere ilaçlama konularında Ziraat Mühendisi ve Veteriner Hekim yönetiminde İstanbul’da kuruldu. Hizmet verdiğimiz sektörde kurucu ortaklarımızın sektörde uzun yıllara dayanan tecrubesiyle ve teknik altyapımızı birleştirerek böcek ilaçlamanın yanısıra Fumigasyon hizmetlerini de bünyemize dâhil ederek, uzman kadromuzla sektöründe öncü firmalara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız  T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 27 Ocak 2005 tarihinde yürürlüğe giren yönetmelik şartlarına uygun olarak “Mesul Müdürlük Sertifikası” ve “Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları” belgelerini de alarak hizmetlerimizin halk ve çevre sağlığını korumaya yönelik tutumumuzu daha da öne çıkardık ve yasalara uygun hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından biri olduk.

Kurulduğumuz günden itibaren ürün ve hizmetin en iyisini sunmayı amaç edinirken,  “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” ile hizmet kalitemizi ve altyapımızı geliştirdik. Kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinerek ilk önceliğimiz olarak “ISO 9001-2015Kalite Yönetim Standardı” ile UNİCERT tarafından DAkkS (Alman Akteditasyon Kurumu) sertifikasyonu ile akreditide edilerek hizmetimizin kalite standardını yükselttik.